Bezpečnostní dveře, mříže, kovaní > Aktuality > OBLÍBENÉ: Chytrý odemykací systém Mul-T-Lock ENTR™

Akce do vyprodání zásob. K novým bezpečnostním dveřím získáte zámkovou vložku Mul-T-Lock zdarma Více >>

OBLÍBENÉ: Chytrý odemykací systém Mul-T-Lock ENTR™

Elektronický zámek ENTR™ promění jakékoliv obyčejné dveře v chytré dveře

Nechcete nosit klíče nebo máte ode všeho spoustu klíčů a svůj dům chcete otevírat pohodlněji? Baví Vás nové technologie a chcete mít přístup do Vašeho domu nebo bytu pod kontrolou přímo ve Vašem telefonu? Chytrý a revoluční elektronický zámek ENTR™ Vám umožní ovládat jakékoliv Vaše dveře přímo z Vašeho smartphonu nebo tabletu či za pomoci dalších ovládacích prvků, které ENTR™ nabízí.

Jak elektronický zámek na dveře funguje? Podívejte se na krátké video:


ENTR™ Vám poskytne větší bezpečí, ještě více pohodlí a naprostou kontrolu.

ENTR™ je jednoduché a naprosto revoluční řešení, jak vylepšit Vaše stávající dveře, resp. jejich zámek. Stačí nahradit stávající zámkovou cylindrickou vložku, nainstalovat ENTR™ a vše je připraveno. Bez kabeláže, bez přívodu elektřiny ke dveřím, bez zbytečných a zdlouhavých montážních procesů. Vše jednoduše, intuitivně a rychle.

4. bezpečnostní třída cylindrických vložek Mul-T-Lock Vám poskytne v kombinaci s novou technologií ENTR™ vysoce bezpečný a maximálně pohodlný přístup k vašemu domu, kanceláři či jakémukoliv objektu. ENTR™ nabízí hned několik možností, jak můžete své dveře ovládat – mobilní aplikace (iOS, Android), otisk prstu, bezdrátové číselná klávesnice či dálkové ovládání. Vše na nejvyšší a nejmodernější technologii Bluetooth.

Možností ovládání

ENTR™ vám nabízí mnoho možnost, jak Vaše dveře ovládat a vytváří Vám tím vlastní přístupový systém s naprostou kontrolou a s nejvyšším zabezpečením. Každý si může vybrat možnost ovládání, která mu nejvíce vyhovuje. Které si vyberete Vy?

Dálkové ovládání

ENTER_dalkové ovládání

Nechcete nosit klíče? Můžete mít dálkové ovládání a jedním stiskem si můžete otevřít Vaše dveře, třeba když máte plné ruce nákupu. Jednoduché ovládání, jednoduché dobíjení.

Bezdrátová číselná klávesnice

ENTR_klávesnice

Stává se Vám často, že nemůžete najít klíče? Nebo rychle vyběhnete z domu a zapomenete si klíče? Využijte bezdrátovou číselnou klávesnici, kde stačí jednoduše zadat kód.

Biometrická čtečka otisků prstů

ENTER_čtečka prstů

Nechcete si pamatovat ani číselný kód? Ovládejte své dveře pomocí biometrických údajů! Váš jedinečný otisk prstu Vám poskytuje to nejvyšší zabezpečení.

Mobilní aplikace

Úvodní foto banner 3

Mobilní webová aplikace ENTR™ vám umožňuje ovládat Vaše dveře přímo z vašeho chytrého telefonu, tabletu či dalšího zařízení s nejvyšší technologií Bluetooth, což Vám dává 24/7 kontrolu a možnost ovládání.

App Store Google play

  • Využívá kryptovanou technologii Bluetooth (bez závislosti na pokrytí bezdrátovou sítí)
  • Získejte kdykoliv informace o zamčení nebo odemčení dveří či aktuálním stavu baterie
  • Vlastní management virtuálních klíčů, který umožní řízení a kontrolu přístupů k Vašemu bytu či domu. Vytvořte třeba dočasný klíč, nastavte parametry a časový úsek a pošlete ho příslušnému člověku do jeho smartphonu.
  • Stabilita, zabezpečení a rozsáhlá technická podpora

ENTR™ nabíječky

ENTER_bezdrátová nabíječka

ENTR™ nabízí dvě možnosti nabíjení – drátové a bezdrátové. Můžete tak jednoduše a pohodlně udržet váš ENTR™ plně v chodu, a to velice snadno a za použití varianty, kterou si zvolíte. A nebojte se, ENTR™ se vždy připomene a upozorní Vás, když bude potřebovat dobít baterie.

ENTR™ patentová ochrana cylindrických vložek ve 4. bezpečnostní třídě do roku 2028!

Spoustu možností elektroniky, ale co mechanická ochrana? Přes všechnu elektroniku a moderní způsoby a možnosti, základ je vždy kvalitní mechanické zabezpečení. To Vám přináší vysoce kvalitní zámkové cylindrické vložky Mul-T-Lock. Můžete se tedy vždy spolehnout na otevírání za pomocí bezpečnostní vložky z platformy Interactive+ nebo MT5+. Obě platformy patří k nejvyššímu zabezpečení, které lze na světovém trhu najít. Součástí jednotky ENTR™ jsou vždy 2 kusy bezpečnostních klíčů a bezpečnostní karta, bez které nikde nikomu klíče nepřidělají.

VÍCE O ZÁMKU MUL-T-LOCK ENTR™

Kontaktujte nás

 

KONZULTACE ZDARMA

Pošlete nám své telefonní číslo, zavoláme ještě dnes nebo zítra (technik volá ve všední dny 9 - 17)

Kompletní katalog KAVAN

Stáhněte si náš kompletní katalog ve formátu PDF (velikost 13 MB). Mějte jej kdykoliv a kdekoliv k nahlédnutí.

Stáhnout
Technická řešení a případové studie

Zde se můžete podívat na navržená technická řešení či případové studie a návrhy našim zákazníkům.

Více informací
Český výrobek
YouTube kanál KAVAN

Youtube

Rady a tipy na blogu Kavan

Youtube

Likvidujeme ekologicky

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasílám novinek od firmy KAVAN s.r.o. Údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně.