Bezpečnostní dveře, mříže, kovaní > Aktuality > VIDEO: Během 2 minut vám vysvětlíme, proč používat dveře na čip a kartu

VIDEO: Během 2 minut vám vysvětlíme, proč používat dveře na čip a kartu

Dveře, které se otevírají klíčem, ty tady budou vždy. Mají své výhody, ale také limity. Dveře na čip nebo kartu ocení především menší a střední podniky (nebo třeba hotely). Podívejte se, co všechno umí systém Mul-T-Lock SMARTair, inteligentní elektromotorický zámek na dveře nabízí jednoduché a účinné řešení s výhodami pro uživatele i správce budov.

Kartový a čipový systém Mul-T-Lock SMARTairTM umožňuje bezklíčový provoz pro menší a střední firmy nebo bytové domy. Dodáváme ho v kombinaci se samozamykacím zámkem, takže věty „nezapomeň zamknout“ nebo častější „kdo zase zapomněl zamknout?!“ můžete v klidu vypustit ze slovníku. Střelka, která je součástí zámku, totiž při zavření dveří spustí automatické zamknutí (více ve videu). Ale zpět k elektronickému otevírání a zamykání.

K ovládání lze použít mimo samostatného klíče tři další možnosti: čipové karty, barevně odlišené přívěšky pro dveře na čip nebo duální klíče, které umožňují otevírat jediným klíčem jak mechanické zámkové vložky, tak i elektronické zámky.


Praktické: když někdo čip ztratí, vytvořením nového se deaktivuje starý


Výhody jsou praktické. První je jednoduchá instalace – zámek se vyrábí ve variantě, kdy je celý mechanismus ukrytý v těle zámku a stačí umístit kování přímo na dveře. Druhá možnost je umístění čtečky mimo dveře, tedy například na stěnu. Další velmi praktická výhoda: v případě ztráty karty nebo čipu (a že jich za rok pár bývá…), stačí vytvořit nový přístup. Aktivací  karty nebo čipu se deaktivuje  ztracený čip/ztracená karta. Nemusíte se tak obávat nepovolaných rukou. Čipy i karty mají také spolehlivou ochranu proti kopírování. Výhoda č.3: paniková funkce. Z vnitřní strany je klika vybavena funkcí emergency. V případě potřeby stačí vzít za kliku a dveře se otevřou, zaměstnanci jsou bezpečí.

Více o tomto produktu

Technické detaily a další podrobnosti vám rádi řekneme po telefonu, na schůzce, případně můžete dál studovat technické parametry Mul-T-Lock SMARTair.

Mul-T-Lock SMARTair

KONZULTACE ZDARMA

  Pošlete nám své telefonní číslo, zavoláme ještě dnes nebo zítra (technik volá ve všední dny 9 - 17)

  Kompletní katalog KAVAN

  Stáhněte si náš kompletní katalog ve formátu PDF (velikost 13 MB). Mějte jej kdykoliv a kdekoliv k nahlédnutí.

  Stáhnout
  Technická řešení a případové studie

  Zde se můžete podívat na navržená technická řešení či případové studie a návrhy našim zákazníkům.

  Více informací
  Český výrobek
  YouTube kanál KAVAN

  Youtube

  Rady a tipy na blogu Kavan

  Youtube

  Likvidujeme ekologicky

  Kontaktní formulář

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním novinek od firmy KAVAN s.r.o. Údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně. Více zde.