Dobrý den, s čím Vám můžeme pomoci? +420 602 386 822 bezpeci@kavan.cz

Navigace Poptávka

Hodnocení zákazníků

Byli jste s naší prací či službou spokojeni? Budeme velmi rádi, když se o to podělíte s námi nebo s dalšími potenciálními zájemci o naše služby. Reference a hodnocení totiž vydá za tisíc slov. Děkujeme moc.


Další hodnocení našich zákazníků

Google a Seznam nejsou jedinými zdroji vyjádření našich zákazníků. Děkujeme, že nám vyjadřujete Vaši důvěru jakýmkoliv způsobem. Zde je pár milých zpráv, které nám přišly mailem.

M

25.1.2023


Byla jsem s veskerym servisem ze strany vasi  firmy nadmiru spokojena a stejne tak jsem nadsena vysledkem. Nejvice jsem byla spokojena s technikem panem Krubou, ktery byl naprosto uuuuzasny. Vse se mnou ochotne a nekolikrat probral a poradil mi, jakou mriz vybrat. Jemu tedy zasilam obrovsky dik!!

A

2.1.2024


Velice příjemní a ochotní zaměstnanci.

L

12.4.2023


Technik pri zamereni vse dobre vysvetlil, montaz byla provedena peclive a drobne opomenuti ohledne zamku bylo ten den vyreseno. Komunikace s firmou na jednicku.

E

15.6.2023


Dobrý den, včera jste u nás namontovali nůžkové mříže. Děkuji, musím jen a jen chválit. Od zahájení jednání, až po realizaci, vše probíhalo na vysoké profesionální úrovni k naší naprosté spokojenosti. Musím vyzdvihnout snahu a ochotu technika p. Kruby, který našel atypické řešení pro úchyty, takže bylo možné náš požadavek realizovat.
Moc děkuji a všem doporučuji.

I

24.4.2023


Milí Kavani,
z Vánočního tepla Vámi zabezpečené domácnosti bych Vám rád alespoň opožděně poděkoval. Poděkoval za perfektně odvedenou práci, což dneska není vůbec běžné. Byli jste jedinou firmou, která nám letos při rekonstrukci domku věci udělala přesně, naprosto profesionálně a včas. Od poradenství přes zaměření až po realizaci. A to v době konjunktury, kdy nejsou lidi, kapacity a termíny. Jak to děláte nevím, ale děláte to dobře !  Kéž by bylo víc takových firem !!!
Bude mi potěšením, když si to vyvěsíte na webovky i s mým kontaktem pro případné reference.
Pěkné vánoce a ať se daří !

M

15.6.2023


Vše bylo OK. Práce byla velmi kvalitní, jen v době Coronaviru mě zapomněli kontaktovat, že je firma v karanténě. V termínu realizace jsem tedy zbytečně čerpala dovolenou a nikdo nepřišel. Následně ale vše provedli výborně. Byla jsem spokojena.

M

12.2.2023


Byla jsem velmi spokojená s renovací vstupních dveří do bytu v panelovém domě, tj. dobrá cena a výkon. Podobnou zakázku jsem už firmě zadala před dvaceti lety a mohu potvrdit, že vše stále dobře vypadá i funguje.

J

30.3.2023


Vážený pane Kavane a važený pane Cvrku, pánové dovedli dílo k dá se říci dokonalosti.
Jste slušná, poctivá firma. Miluji zvuk při zaklapnutí dveří Kavan. Perfektní.

T

26.3.2023


Dobrý den.
V úterý 24.3. nám váš technik pan Železný namontoval bezpečnostní zařízení na dvoukřídlé vchodové dveře do bytu.
Již před několika lety pro mne prováděl stejnou montáž na jiných dveřích a už tehdy jsem si říkal, jak precizní a univerzální řemeslník to je. Všechny součásti a mechanismy namontoval a dokonale seřídil a nekoukal přitom na hodinky, ale na kvalitu. To nebývá bohužel samozřejmé.
Tímto chci pana Železného pochválit za skvěle odvedenou práci.
Děkuji, s pozdravem

B

4.1.2023


Ráda bych touto cestou poděkovala firmě KAVAN s.r.o., za instalaci samozamykacích zámků spolu s vyztužením vstupního portálu v našem bytovém domě. Navržené řešení splnilo naše představy jak z hlediska funkčnosti tak i estetiky. Všichni pracovníci firmy, kteří se na zakázce podíleli, byli velmi milí a ochotní a odvedli kvalitní práci. Je radost s takovými lidmi spolupracovat.
Děkuji, s pozdravem

K

19.12.2022


S firmou KAVAN s.r.o. spolupracuji již řadu let a jsme s výsledky velmi spokojeni. Její pracovníci provedli v nemovitostech, které spravuji, dosud přes 50 kompletních zabezpečení dvoukřídlých dveří. Dříve častá vloupání vyháčkováním ani pokusy vloupat se jiným způsobem, se na zabezpečených dveřích již nevyskytují. Nájemci se také zmiňují o dobrém pocitu bezpečí v takto zajištěném bytě. Nabídku firmy KAVAN s.r.o. jsem využil i v domě, kde bydlím a ve své kanceláři. Mohu jen doporučit!

D

14.12.2022


Vážený pane Kavane, dnes byla dokončena montáž dveří u mé maminky na Praze 6. Chceme Vám obě moc poděkovat za skvělou spolupráci a odvedenou práci. Všichni Vaši zaměstnanci byli moc šikovní a milí. Jsme moc rády, že jsme se po několika nabídkách rozhodly pro Vaši firmu a budeme ji doporučovat dál.

M

14.12.2022


Vážení, dovolte, abych aspoň touto formou poděkoval a vyjádřil spokojenost s Vaší firmou. Váš pracovník mi provedl montáž bezpečnostních dveří. Svoji práci odvedl velmi hezky, měl příjemné vystupování. Takoví pracovníci dělají Vaší firmě dobré jméno. Ještě jednou děkuji, mohu nyní bezstarostně opustit byt a vracet se bez obav domú. Přeji Vám mnoho úspěchů.

P

30.10.2022


Vážený pane Kavane, Váš pracovník pan Miroslav Železný prováděl montáž bezpečnostních dveří v mém bytě. Chci Vaší firmě touto cestou poděkovat za profesionální přístup a zejména chci ocenit řemeslnou zručnost a pracovní nasazení pana Železného. Pokud jsou všichni Vaši zaměstnanci jako pan Železný, nemusí se firma Kavan spol. s r.o. obávat budoucnosti. Vaši společnost bez sebemenšího zaváhání budu doporučovat. Hodně úspěchů při Vašich dalších obchodních aktivitách.

K

5.10.2022


Dobrý den pane Kavane,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za zabezpečení plastových oken v mojem bytě, který se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu. Přestože se zloději pokusili do bytu oknem vloupat a okno vypáčit, přes uzamčenou závorku ABUS, kterou mi Vaše firma doporučila a odborně namontovala, se nedostali. Rozhodně řešení i Vaši firmu doporučím svým známým.Aktuálně máme volné kapacity

Konzultace poskytujeme zdarma