Reference

Výběr z našich realizací:

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY (výběr)

SEZNAM.CZ, MINISTERSTVO FINANCÍ ČR, MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI ČR, ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU, VAZEBNÍ VĚZNICE RuZYNĚ, KOMERČNÍ BANKA, JEDLIČKŮV ÚSTAV, ČESKÁ KOOPERATIVA, DUHA, ČSOB, ČKD PRAHA, PRŮMSTAV PRAHA s.r.o., DELIKATES, METROSTAV, DENTAL a.s., COUNTRY RADIO, REKOPLAST PRAHA, IPS PRAHA, CESMAD BOHEMIA, HOTEL OLYMPIC PRAHA, DOMOV PRAHA, TROJSKÁ MLÉKÁRNA, VAMAC, TELECOM, WEGA TRADING s.r.o., ČESKÁ POJIŠŤOVNA, OBERBANK, M FOTOFAST s.r.o.. ŠKODA CONTROLS s.r.o., ARMABETON KRALUPY, PHILIPS ČESKÁ REPUBLIKA, ČESKÉ DRÁHY, MALOSTRANSKÁ BESEDA, BOHEMIA SEKT, ORBIS, ČESKÁ TELEVIZE, NÁRODNÍ KNIHOVNA, ČINOHERNÍ KLUB, HOTEL CLUB PRŮHONICE, NÁRODNÍ GALERIE, UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE, ČVUT, INVESTICNÍ A POSTOVNÍ BANKA, MINISTERSTVO VNITRA, PRAGOCHEMA, FOTOGRAFIA PRAHA, SCHRACK COMPONENTS s.r.o., STÁTNÍ ZDRAVOTNÍ ÚSTAV, OCEAN FILM s.r.o., ČESKÁ LÉKÁRNICKÁ KOMORA, EUROBANKA, PARLAMENT ČR, ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE, ČESKÁ TISKOVÁ KANCELÁŘ, NÁRODNÍ CENTRUM PODPORY ZDRAVÍ, FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE, ČESKÁ SPOŘITELNA, ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE, METROSTAV, SKANSKA a mnoho dalších…

_

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI:

_

Vážený pane Kavane a važený pane Cvrku, pánové dovedli dílo k dá se říci dokonalosti.
Jste slušná, poctivá firma. Miluji zvuk při zaklapnutí dveří Kavan. Perfektní.

Jana Domínová 

_

Vše bylo OK. Práce byla velmi kvalitní, jen v době Coronaviru mě zapomněli kontaktovat, že je firma v karanténě. V termínu realizace jsem tedy zbytečně čerpala dovolenou a nikdo nepřišel. Následně ale vše provedli výborně. Byla jsem spokojena.

Markéta Faktorová

_

Milí Kavani,

z Vánočního tepla Vámi zabezpečené domácnosti bych Vám rád alespoň opožděně poděkoval. Poděkoval za perfektně odvedenou práci, což dneska není vůbec běžné. Byli jste jedinou firmou, která nám letos při rekonstrukci domku věci udělala přesně, naprosto profesionálně a včas. Od poradenství přes zaměření až po realizaci. A to v době konjunktury, kdy nejsou lidi, kapacity a termíny. Jak to děláte nevím, ale děláte to dobře !  Kéž by bylo víc takových firem !!!

Bude mi potěšením, když si to vyvěsíte na webovky i s mým kontaktem pro případné reference.

Pěkné vánoce a ať se daří !

Ivan Kašík

kasik@ufe.cz

_

Dobrý den.

V úterý 24.3. nám váš technik pan Železný namontoval bezpečnostní zařízení na dvoukřídlé vchodové dveře do bytu.

Již před několika lety pro mne prováděl stejnou montáž na jiných dveřích a už tehdy jsem si říkal, jak precizní a univerzální řemeslník to je. Všechny součásti a mechanismy namontoval a dokonale seřídil a nekoukal přitom na hodinky, ale na kvalitu. To nebývá bohužel samozřejmé. 

Tímto chci pana Železného pochválit za skvěle odvedenou práci. 

Děkuji, s pozdravem

Tomáš Hraba

_

Dobrý den,
děkuji Vám za pěkně provedenou práci v našem domě.

Daniel Filip
předseda BD a SVJ Lindnerova

_

Dobrý den.

Dveře futra jsou parádní, určitě jsme udělali s dodatečnou výměnou dobře, to by mě asi štvalo do konce života 🙂

Chtěla bych všem ve firmě tímto poděkovat za skvělou spolupráci, rádi se na vás v budoucnu zase obrátíme 🙂

Přeji příjemný zbytek dne

Tereza Svobodová
_

Ráda bych touto cestou poděkovala firmě KAVAN s.r.o., za instalaci samozamykacích zámků spolu s vyztužením vstupního portálu v našem bytovém domě. Navržené řešení splnilo naše představy jak z hlediska funkčnosti tak i estetiky. Všichni pracovníci firmy, kteří se na zakázce podíleli, byli velmi milí a ochotní a odvedli kvalitní práci. Je radost s takovými lidmi spolupracovat.

Barbora Maňasová

_

Vážený pane Kavane, dovolte, abych Vám tímto poděkoval za provedenou úpravu garážových vrat, které jsem u Vás před časem koupil. Vaši pracovníci nyní prováděli posunutí dvoukřídlových ocelových vrat z důvodu změny výšky podlahy. Vše se podařilo s minimálními zásahy do stavebních konstrukcí, přesně tak, jak jsme spolu domlouvali. Těším se na další spolupráci.

Jan Podhaiský

Dobry den,

chtel bych vasi spolecnosti podekovat za nejen dodani bezpecnostnich dveri, ale celkove za vybornou komunikaci a spolupraci v prubehu zadavani a kompletaci zakazky. Oslovil jsem nekolik spolecnosti dodavajici bezpecnostni dvere od marketingove zname firmy jako je ****, ale i mensi prodejce. Musim rict, ze vase nabidka byla z pohledu ceny o neco drazsi nez ostatni, nicmene co se tyce kvality a „vybavy“ dveri, tak vase nabidka konkurenci predcila.

Definitivne me presvedcilo jednani vsech vasich zamestnancu. Vas obchodni zastupce (tusim ze se jemnoval pan Zelezny) se choval sympaticky a nevtirave, nenutil me zadne veci, ktere nechci, jen mi rekl jake jsou moznosti a nechal si me v klidu vybrat co potrebuji. Od konkurence jsem se dockal natlaku nejen pri samotnem zamereni a zpracovani nabidky, ale i nasledne, kdyz jsem se rozhodoval, tak mi volali a neustale na me tlacili abych uz konecne podepsal objednavku. Nejvice me u konkurence sokovaly jejich vseobecne podminky a zarucni podminky (zde bohuzel opet zminim znamou spol. ****). Takto jednostranne napsane podminky jsem nebyl ochoten podepsat. Nicmene musim uznat, ze na me vytky byla jmenovana spolecnost ochotna podminky castecne poupravit (neustoupila vsak v zasadnim bodu). Toto jednani, kdy s beznymi zakazniky zachazeji jak s hadrem na holi, vzalo zbyvajici sance, ktere jsem jim daval.

Trosku jsem se obaval terminu dodani a nasledne montaze. Zde me mile prekvapilo oboje. Termin byl dodrzen a montaz dveri probehla velice rychle a „ciste“. Panove byli ochotni a vstricni. Samotne dvere jsou perfektni a funkcni tak, jak jsem si predstavoval. Nakonec jsem tedy velice spokojen s kompletnim servisem.

Pral bych si, aby firem, ktere by odvadely svou praci stejne dobre jako ta vase, bylo vice. Opravdu vam uprimne dekuji. Takovyto dopis nepisu prilis casto, nicmene s takovou spokojenosti se take moc casto nesetkavam! Urcite vas doporucim u vsech znamych a kamaradu, kteri se budou poohlizet po dverich. Za takoveto doporuceni se nebudu rozhodne stydet.

Preji mnoho uspechu ve vasi poctive praci!

Ing. Michal Stehlík

 

S firmou KAVAN s.r.o. spolupracuji již řadu let a jsme s výsledky velmi spokojeni. Její pracovníci provedli v nemovitostech, které spravuji, dosud přes 50 kompletních zabezpečení dvoukřídlých dveří. Dříve častá vloupání vyháčkováním ani pokusy vloupat se jiným způsobem, se na zabezpečených dveřích již nevyskytují. Nájemci se také zmiňují o dobrém pocitu bezpečí v takto zajištěném bytě. Nabídku firmy KAVAN s.r.o. jsem využil i v domě, kde bydlím a ve své kanceláři. Mohu jen doporučit!

Kamil Černý, správa bytů a domů

Vážený pane Kavane, dnes byla dokončena montáž dveří u mé maminky na Praze 6. Chceme Vám obě moc poděkovat za skvělou spolupráci a odvedenou práci. Všichni Vaši zaměstnanci byli moc šikovní a milí. Jsme moc rády, že jsme se po několika nabídkách rozhodly pro Vaši firmu a budeme ji doporučovat dál.

Dagmar Tien a Dagmar Lingerová

Po měsíci používání bych chtěl poděkovat za dobře odvedenou práci na dveřích. Vše funguje naprosto bez problémů, dobrá a profesionální práce.

Petr Svoboda

Vážení, dovolte, abych aspoň touto formou poděkoval a vyjádřil spokojenost s Vaší firmou. Váš pracovník mi provedl montáž bezpečnostních dveří. Svoji práci odvedl velmi hezky, měl příjemné vystupování. Takoví pracovníci dělají Vaší firmě dobré jméno. Ještě jednou děkuji, mohu nyní bezstarostně opustit byt a vracet se bez obav domú. Přeji Vám mnoho úspěchů.

Mgr. Josef Žikeš

Vážený pane Kavane, Váš pracovník pan Miroslav Železný prováděl montáž bezpečnostních dveří v mém bytě. Chci Vaší firmě touto cestou poděkovat za profesionální přístup a zejména chci ocenit řemeslnou zručnost a pracovní nasazení pana Železného. Pokud jsou všichni Vaši zaměstnanci jako pan Železný, nemusí se firma Kavan spol. s r.o. obávat budoucnosti. Vaši společnost bez sebemenšího zaváhání budu doporučovat. Hodně úspěchů při Vašich dalších obchodních aktivitách.

Patrik Kloss

Panu Krubovi děkuji za včerejší bezchybnou a co do informací naprosto vyčerpávající prezentaci.

Olga Kysilková

Děkuji za vstřícnost a férový přístup, dveře jsou výborné a vypadají skvěle. Navštěvuje mě řada lidí, věřte, že je budu prezentovat a doporučovat.

Petr Veleman

Dobrý den pane Kavane,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za zabezpečení plastových oken v mojem bytě, který se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu. Přestože se zloději pokusili do bytu oknem vloupat a okno vypáčit, přes uzamčenou závorku ABUS, kterou mi Vaše firma doporučila a odborně namontovala, se nedostali. Rozhodně řešení i Vaši firmu doporučím svým známým.

Karel, Praha

Dobrý den,

chtěl bych vám tímto poděkovat za perfektně odvedenou práci vašich zaměstnanců při realizaci zakázky.

Děkuji

M. Sládek

Dobrý den, pane Kavane i ostatní.

Chtěl jsem poděkovat za úspěšné dokončení naší zakázky na vchodové dveře. Vypadají velmi dobře a výrazným způsobem zvýšily komfort v našem domě.

Tomáš Střída – Společenství vlastníků Sudoměřská 48, Praha 3

Ráda bych touto cestou poděkovala firmě KAVAN s.r.o., za instalaci samozamykacích zámků spolu s vyztužením vstupního portálu v našem bytovém domě. Navržené řešení splnilo naše představy jak z hlediska funkčnosti tak i estetiky. Všichni pracovníci firmy, kteří se na zakázce podíleli, byli velmi milí a ochotní a odvedli kvalitní práci. Je radost s takovými lidmi spolupracovat.

Barbora Maňasová

 

Související rubriky:

 

Byli jste s naší prací či službou spokojeni? Budeme velmi rádi, když se o to s námi také podělíte 🙂

KONZULTACE ZDARMA

  Pošlete nám své telefonní číslo, zavoláme ještě dnes nebo zítra (technik volá ve všední dny 9 - 17)

  Kompletní katalog KAVAN

  Stáhněte si náš kompletní katalog ve formátu PDF (velikost 13 MB). Mějte jej kdykoliv a kdekoliv k nahlédnutí.

  Stáhnout
  Technická řešení a případové studie

  Zde se můžete podívat na navržená technická řešení či případové studie a návrhy našim zákazníkům.

  Více informací
  Český výrobek
  YouTube kanál KAVAN

  Youtube

  Rady a tipy na blogu Kavan

  Youtube

  Likvidujeme ekologicky

  Kontaktní formulář

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním novinek od firmy KAVAN s.r.o. Údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně. Více zde.