Bezpečnostní dveře, mříže, kovaní > Rady a tipy od Kavana > Zima je tu a s ní vykradači chat. Braňte se proti nim chytře

Zima je tu a s ní vykradači chat. Braňte se proti nim chytře

Zabezpečení chaty nebo chalupy? S odchodem léta nastal čas, během kterého z chat a chalup zmizeli i jejich osadníci a některé zazimované objekty navštěvují už jen dva typy hostů. První jsou vítaní.  Hlídkující policisté, kteří kontrolují zabezpečení našich přechodných a milovaných útočišť. Ti druzí jsou zloději vykrádající chaty. A ty nechce nikdo.

Asi není třeba dlouze vysvětlovat, že pokud máte na chalupě nebo chatě nějaký cenný majetek, je třeba ho zabezpečit. Ideálně tak, aby zloděj, který může kvůli odlehlosti sídla pracovat často nerušeně, raději váš pozemek rovnou přešel a vzdal to.

Primitivní ‚šidítka‘ typu nálepek s informací o alarmu, falešné kamery s blikajících ‚světýlkem‘ a pořízení ‚lepší‘ vložky do zámku dveří jsou zkrátka na nic. Odradí možná tak náhodného zoufalce, který jde loupit poprvé. Pro ostatní kriminálníky může jít ale o pozvánku k loupeži, která vás přijde na desetitisíce.

Více si přečtěte na Blogu Kavan >>

 

KONZULTACE ZDARMA

Pošlete nám své telefonní číslo, zavoláme ještě dnes nebo zítra (technik volá ve všední dny 9 - 17)

Kompletní katalog KAVAN

Stáhněte si náš kompletní katalog ve formátu PDF (velikost 13 MB). Mějte jej kdykoliv a kdekoliv k nahlédnutí.

Stáhnout
Technická řešení a případové studie

Zde se můžete podívat na navržená technická řešení či případové studie a návrhy našim zákazníkům.

Více informací
Český výrobek
YouTube kanál KAVAN

Youtube

Rady a tipy na blogu Kavan

Youtube

Likvidujeme ekologicky

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasílám novinek od firmy KAVAN s.r.o. Údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně.